Numarul de participanti: 26
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 19 ani
Incepatori: 5
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 54 ore
Cel mai indelungat meci: 136 minute
Evstaf`ev Kyrylo 0 - 1 Landyrieva Аnna
Cel mai rapid meci: 11 minute
Cel mai indelungat frame: 136 minute
Evstaf`ev Kyrylo 28 - 63 Landyrieva Аnna
Cel mai rapid frame: 10 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 107
Dementiev Iegor 1 - 0 Vitsynkyi Vyatcheslav
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 28
Ul'yanchenko Taras 3 - 1 Petrunko George
Diferenta maximala de puncte in meci: 77
Ul'yanchenko Taras 1 - 0 Baidala Kiril
Diferenta minimala de puncte in meci: 3
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 107
Dementiev Iegor 107 - 96 Vitsynkyi Vyatcheslav
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 32
Gradinari Vladislav 32 - 5 Mezentsev Anton
Diferenta maximala de puncte in frame: 77
Ul'yanchenko Taras 86 - 9 Baidala Kiril
Diferenta minimala de puncte in frame: 3
Evstaf`ev Kyrylo 48 - 45 Dyskant Mykhailo
Suma maxima de puncte in frame: 203
Dementiev Iegor 107 - 96 Vitsynkyi Vyatcheslav
Suma minima de puncte in frame: 37
Numarul de meciuri jucate: 79
Meciuri cu joc decisiv: 0 (0%)
Meciuri jucate la zero: 6 (7%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 13 (16%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Margo Lisovenko
1 - 0
Vitsynkyi Vyatcheslav
(8-1 meciuri petrecute)
Kruk Maria
0 - 1
Landyrieva Аnna
(2-7 meciuri petrecute)
Kruk Oleksandr
1 - 0
Samoilenko Polina
(7-1 meciuri petrecute)
Petrunko George
2 - 0
Baidala Kiril
(3-3 meciuri petrecute)
Ul'yanchenko Taras
3 - 1
Petrunko George
(3-2 meciuri petrecute)
Numarul de break-uri 20+: 3
Jucatori cu break-uri: 3 (11%)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Kirovohrad region | 15 | 6260.8 | 417.3867 | 0 | 0 | Stokolos Volodymyr | |
Kyiv | 3 | 2652.6 | 884.2 | 24 | 1 | 0.33 | Petrunko George |
Donetsk region | 2 | 2431 | 1215.5 | 26 | 1 | 0.5 | Ul'yanchenko Taras |
Moldova | 3 | 1576.9 | 525.6333 | 0 | 0 | Gradinari Vladislav | |
Lviv region | 2 | 1064.9 | 532.45 | 21 | 1 | 0.5 | Baidala Kiril |
Canada | 1 | 954.2 | 954.2 | 0 | 0 | Margo Lisovenko |
Arbitru | Meciuri arbitrate | Durata totala de arbitraj | Arbitru/break |
Scherbak Dmitry | 11 | 10 ore 39 minute | 26 |
Sinokop Anton | 14 | 8 ore 33 minute | |
Taborovets Oleksii | 8 | 8 ore 0 minute | |
Shulga Andrey | 7 | 6 ore 55 minute | |
Chernetskyi Dmytro | 7 | 5 ore 4 minute | 21 |
Zhurba Oleksiy | 10 | 4 ore 18 minute | |
Zotov Artem | 5 | 3 ore 46 minute | |
Lisovenko Hanna | 0 | - | |
Kamelkov Yevhen | 0 | - |