Broj: 43
Najmlađi igrač:
Najstariji igrač:
Prosječna dob igrača: 17 godine
Novaci: 13
Iskusni igrači:
vrijeme ukupno igrao na turniru: 112 sati
Najduži meč: 255 minuta
Papakin Nikita 2 - 0 Zaverbnyy Aleksandr
Najbrži meč: 43 minuta
Maksimalno ostvareno bodova od pobjednika meča: 243
Petrunko George 2 - 1 Gradinari Vladislav
Minimalno ostvareno bodova od pobjednika meča: 60
Papakin Nikita 2 - 0 Zaverbnyy Aleksandr
Maksimalna razlika u bodovima u meču: 168
Petrunko George 2 - 0 Zaverbnyy Aleksandr
Minimalan razlika u bodovima u meču: 2
Maksimalan rezultat od pobjednika framea: 110
Petrunko George 110 - 10 Papakin Nikita
Minimalan rezultat od pobjednika framea: 25
Kryzhanovskyi Maksym 3 - 25 Repenko Danyil
Maksimalna razlika u bodovima u frameu: 100
Petrunko George 110 - 10 Papakin Nikita
Minimalan razlika u bodovima u frameu: 1
Tarubarov Roman 36 - 35 Stokolos Volodymyr
Sokurenko Dmytro 65 - 66 Kindro Markiyan
Anton Fedushyn 33 - 32 Gnatuk Maksim
Maksimalan zbroj bodova ostavren u frameu: 146
Repenko Danyil 78 - 68 Skrynko Hlib
Minimalan zbroj bodova ostavren u frameu: 28
Odigrano mečeva: 84
Decideri: 19 (22%)
Whitewashevi: 65 (77%)
Izgubio favorit (prema ždrijebu): 12 (14%)
Comebacks (3+ framea u nizu za pobjedu): 0
Popularna natjecanja
Lagodzinschii Matvei
1 - 2
Blakyta Roman
(12-5 h2h)
Hrebeniuk Anton
2 - 0
Kruk Oleksandr
(3-6 h2h)
Lagodzinschii Matvei
0 - 2
Kulbako Andrii
(7-2 h2h)
Petrunko George
2 - 1
Gradinari Vladislav
(3-1 h2h)
Tarubarov Roman
2 - 0
Stokolos Volodymyr
(3-1 h2h)
Broj breakova 20+: 23
Igrača s breakom: 9 (20%)
Država | Igrači | Ukupnirating | Prosječni rating za igrača | Najviši nreak | Broj breakova (20+) | Broj breakova po igraču | Najbolji igrač |
Kirovohrad region | 19 | 24389.65 | 1283.6658 | 26 | 5 | 0.26 | Stepanenko Maksym |
Kyiv | 6 | 14729.35 | 2454.8917 | 37 | 12 | 2 | Petrunko George |
Lviv region | 8 | 8301.15 | 1037.6438 | 0 | 0 | Yatsimirsky Andrew | |
Moldova | 3 | 5320.1 | 1773.3667 | 24 | 4 | 1.33 | Gradinari Vladislav |
Belarus | 1 | 3822.2 | 3822.2 | 21 | 1 | 1 | Leschuk Albina |
Donetsk region | 3 | 3418.5 | 1139.5 | 0 | 0 | Papakin Nikita | |
Kyiv region | 1 | 2424.4 | 2424.4 | 25 | 1 | 1 | Blakyta Roman |
Kharkiv region | 1 | 2339.2 | 2339.2 | 0 | 0 | Surzhykov Artem | |
Canada | 1 | 1836.1 | 1836.1 | 0 | 0 | Anton Fedushyn |
Sudac | Sudio mečeva | Sudio ukupno vremena | Sudac breaka |
Kruk Oleksandr | 1 | 0 sati 44 minuta | 22 |
Kamelkov Yevhen | 0 | - | |
Lisovenko Hanna | 0 | - | |
Shulga Andrey | 0 | - | |
Skachko Evhenii | 0 | - |