Numarul de participanti: 19
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 33 ani
Incepatori: 0
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 42 ore
Cel mai indelungat meci: 152 minute
Blakyta Roman 2 - 1 Stepchenko Oleksandr
Cel mai rapid meci: 33 minute
Cel mai indelungat frame: 68 minute
Blakyta Roman 26 - 58 Stepchenko Oleksandr
Cel mai rapid frame: 12 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 183
Osypenko Dmytry 2 - 1 Blakyta Roman
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 85
Kolizhuk Maksym 0 - 2 Yermolenko Oleksii
Diferenta maximala de puncte in meci: 114
Dobie Dmytro 0 - 2 Kolizhuk Maksym
Diferenta minimala de puncte in meci: 2
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 80
Yermolenko Oleksii 80 - 28 Al-Qarmalee Mohammed
Yermolenko Oleksii 52 - 80 Petrunko George
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 28
Kolizhuk Maksym 22 - 28 Al-Qarmalee Mohammed
Diferenta maximala de puncte in frame: 71
Shulha Andrii 74 - 3 Makarskiy Ivan
Diferenta minimala de puncte in frame: 1
Khimich Vladyslav 45 - 44 Makarskiy Ivan
Suma maxima de puncte in frame: 145
Osypenko Dmytry 66 - 79 Blakyta Roman
Suma minima de puncte in frame: 39
Numarul de meciuri jucate: 33
Meciuri cu joc decisiv: 16 (48%)
Meciuri jucate la zero: 17 (51%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 17 (51%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Vaskovskyy Oleg
0 - 2
Petrunko George
(20-22 meciuri petrecute)
Petrunko George
1 - 2
Shulha Andrii
(16-26 meciuri petrecute)
Kamelkov Yevhen
1 - 2
Yermolenko Oleksii
(17-20 meciuri petrecute)
Petrunko George
2 - 0
Blakyta Roman
(26-7 meciuri petrecute)
Shulha Andrii
2 - 0
Makarskiy Ivan
(22-8 meciuri petrecute)
Numarul de break-uri 20+: 32
Jucatori cu break-uri: 11 (57%)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Kyiv | 10 | 5195.55 | 519.555 | 50 | 19 | 1.9 | Yermolenko Oleksii |
Khmelnitsky region | 2 | 1225.15 | 612.575 | 31 | 7 | 3.5 | Kolizhuk Maksym |
Moldova | 1 | 875.2 | 875.2 | 21 | 3 | 3 | Baciu Pavel |
Kyiv region | 2 | 724.7 | 362.35 | 35 | 1 | 0.5 | Blakyta Roman |
Vinnytsia region | 1 | 539.8 | 539.8 | 23 | 1 | 1 | Khimich Vladyslav |
Iraq | 1 | 527.5 | 527.5 | 24 | 1 | 1 | Al-Qarmalee Mohammed |
Chernihiv region | 1 | 267.9 | 267.9 | 0 | 0 | Kuts Vladyslav | |
Zaporozhye region | 1 | 267.9 | 267.9 | 0 | 0 | Tishchenko Gregory |