skaičius: 70
Jauniausias:
Seniausias:
Vidutinis žaidėjų amžius: 33 metų
Pradedantieji: 5
Labiausiai patyre žaidėjai:
Bendra turnyro trukmė: 261 valandų
Ilgiausias mačas: 337 minučių
Shulha Andrii 2 - 3 Petrash Sergey
Trumpiausias mačas: 35 minučių
Ilgiausias freimas: 154 minučių
Marholin Kiryl 63 - 20 Sagynaliev Kalyskhan
Trumpiausias freimas: 12 minučių
Didžiausia nugalėtojo taškų suma: 326
Khmelevskyi Denys 2 - 3 Karimberdi uulu
Mažiausia nugalėtojo taškų suma: 88
Lagodzinschii Matvei 0 - 2 Pinchuk Valentyna
Didžiausias taškų skirtumas mače: 198
Kusen Mykhailo 2 - 0 Lagodzinschii Matvei
Mažiausias taškų skirtumas mače: 1
Didžiausia freimo laimėtojo taškų suma: 122
Kusen Mykhailo 6 - 122 Karimberdi uulu
Mažiausia freimo laimėtojo taškų suma: 38
Serebriakov Roman 18 - 38 Skachko Yevhenii
Didžiausias taškų skirtumas freime: 117
Isaienko Sergiy 118 - 1 Kruk Oleksandr
Mažiausias taškų skirtumas freime: 1
Kamelkov Yevhen 65 - 64 Fedevych Vitaliy
Didžiausia taškų suma freime: 179
Buchynskyi Andrew 95 - 84 Voloshynov Danylo
Mažiausia taškų suma freime: 51
Sužaistų mačų skaičius: 167
Mačai su kontromis: 41 (24%)
Mačai be pralaimėtų freimų: 120 (71%)
Stipresnio žaidėjo pralaimėjimas (pagal burtus): 47 (28%)
Sugryžimai į mačą (3+ freimų iš eilės iki pergalės): 0
Populiarūs susitikimai
Vaskovskyy Oleg
2 - 0
Petrunko George
(20-22 asmeniniai susitikimai)
Yatsenko Vitaliy
1 - 3
Khimich Vladyslav
(24-17 asmeniniai susitikimai)
Khimich Vladyslav
3 - 2
Vaskovskyy Oleg
(10-17 asmeniniai susitikimai)
Khimich Vladyslav
2 - 0
Korolenko Konstantin
(9-5 asmeniniai susitikimai)
Semko Yurii
2 - 0
Khachatryan Mikael
(8-5 asmeniniai susitikimai)
Sėrijų skaičius 20+: 194
Sėrijinių žaidėjų skaičius: 38 (54%)
Regionas | Žaidėjų | Sumarinis reitingas | Vidutinis vieno žaidėjo reitingas | Didžiausia sėrija | Sėrijų skaičius (20+) | Sėrijų skaičius ant vieno žaidėjo | Sėkmingiausias žaidėjas |
Kyiv | 19 | 44840 | 2360 | 65 | 71 | 3.74 | Isaienko Sergiy |
Kyrgyz Republic | 4 | 17650 | 4412.5 | 91 | 41 | 10.25 | Karimberdi uulu |
Lviv region | 10 | 15056 | 1505.6 | 37 | 10 | 1 | Semko Yurii |
Kirovohrad region | 11 | 14541 | 1321.9091 | 24 | 2 | 0.18 | Tomenko Yuri |
Donetsk region | 6 | 12579 | 2096.5 | 36 | 8 | 1.33 | Makieiev Andrew |
Belarus | 2 | 10216 | 5108 | 67 | 25 | 12.5 | Melnychenok Sergey |
Moldova | 6 | 9772 | 1628.6667 | 47 | 11 | 1.83 | Chisleacov Ilia |
Vinnytsia region | 2 | 7504 | 3752 | 38 | 9 | 4.5 | Khimich Vladyslav |
Dnipropetrovsk region | 3 | 6413 | 2137.6667 | 46 | 10 | 3.33 | Volyk Vladislav |
Kyiv region | 2 | 4418 | 2209 | 22 | 1 | 0.5 | Vaskovskyy Oleg |
Ternopil region | 1 | 2520 | 2520 | 30 | 6 | 6 | Kusen Mykhailo |
Canada | 2 | 1694 | 847 | 0 | 0 | Margo Lisovenko | |
India | 1 | 1547 | 1547 | 0 | 0 | Kambadahalli Prajwal | |
Ivano-Frankivsk region | 1 | 1183 | 1183 | 0 | 0 | Ostrazhnov Andriy |
Teisėjas | Atidirbta mačų | Bendras darbo laikas | Sėrijos teisėjas |
Scherbak Dmitry | 5 | 12 valandų 33 minučių | 65 |
Lisovenko Hanna | 5 | 9 valandų 3 minučių | 25 |
Landyreva Anna | 4 | 7 valandų 40 minučių | 61 |
Kruk Oleksandr | 3 | 6 valandų 48 minučių | 43 |
Samoilenko Polina | 3 | 6 valandų 5 minučių | 28 |
Taborovets Oleksii | 3 | 5 valandų 23 minučių | 27 |
Kamelkov Yevhen | 2 | 4 valandų 0 minučių | 32 |
Zolotukhina Oleksandra | 3 | 3 valandų 43 minučių | 31 |
Chernetskyi Dmytro | 3 | 3 valandų 43 minučių | 31 |
Kusen Mykhailo | 1 | 2 valandų 45 minučių | 37 |
Shulga Andrey | 1 | 2 valandų 31 minučių | 49 |
Michaela Tabb | 2 | 1 valandų 26 minučių | 53 |