Numarul de participanti: 9
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 41 ani
Incepatori: 1
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 25 ore
Cel mai indelungat meci: 152 minute
Handrabura Denys 1 - 2 Falkovskyi Danylo
Cel mai rapid meci: 45 minute
Cel mai indelungat frame: 88 minute
Hanna Lisovenko 36 - 28 Dzyna Ihor
Cel mai rapid frame: 20 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 172
Serebriakov Roman 2 - 1 Dzyna Ihor
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 36
Hanna Lisovenko 2 - 0 Dzyna Ihor
Diferenta maximala de puncte in meci: 85
Serebriakov Roman 2 - 0 Shashina Anastasija
Diferenta minimala de puncte in meci: 8
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 73
Serebriakov Roman 56 - 73 Dzyna Ihor
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 27
Falkovskyi Danylo 27 - 9 Hanna Lisovenko
Diferenta maximala de puncte in frame: 46
Serebriakov Roman 72 - 26 Shashina Anastasija
Diferenta minimala de puncte in frame: 8
Hanna Lisovenko 36 - 28 Dzyna Ihor
Serebriakov Roman 65 - 57 Dzyna Ihor
Suma maxima de puncte in frame: 129
Serebriakov Roman 56 - 73 Dzyna Ihor
Suma minima de puncte in frame: 36
Numarul de meciuri jucate: 13
Meciuri cu joc decisiv: 7 (53%)
Meciuri jucate la zero: 6 (46%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 7 (53%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Falkovskyi Danylo
2 - 1
Hanna Lisovenko
(7-4 meciuri petrecute)
Falkovskyi Danylo
0 - 2
Abramovych Serhii
(1-7 meciuri petrecute)
Abramovych Serhii
2 - 0
Serebriakov Roman
(3-0 meciuri petrecute)
Sydorenko Vitalii
2 - 1
Shashina Anastasija
(3-0 meciuri petrecute)
Hanna Lisovenko
2 - 0
Dzyna Ihor
(3-0 meciuri petrecute)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Kirovohrad region | 8 | 1127.025 | 140.8781 | 0 | 0 | Abramovych Serhii | |
Canada | 1 | 155.25 | 155.25 | 0 | 0 | Hanna Lisovenko |