×
Cauta jucator
Cautare dupa nume si data/anul nastere
Cauta tara
Toate tarile
Cauta dupa raion/judet
Toate raioanele/judete
Cauta oras
Toate orasele
×
Confirmare
×
Informatie
×
Eroare
+380665675857 •
info@snookershot.com
Română
Українська
Русский
English
Română
Lietuvių
Български
Беларуская
Hrvatski
Autentificare
Autentificare
Autentificare
Ati uitat parola?
Conectare prin Facebook
Inregistrare
Snooker shot
Principala
Turnee
turnee
sparinguri
Participanti
jucatori
perechi
arbitri
antrenori
cluburi
Statistica
castiguri
break-uri
clasament
h2h
turnee
Principala
turnee
Welles Night Children's Tournament 2020
×
Confirmare
Registering to this event you confirm that you have read and agree
tournament rules
I have read and agree
tournament rules
Welles Night Children's Tournament 2020
2020-11-01, SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI, Україна, Кропивницький, вул. В'ячеслава Чорновола 2Г
Pozitie
Participanti (21)
Meciuri (55)
Grila
Grila
Break-uri
Rezultate
Statistica
Nume
Tara
Oras
Club
Varsta
Numarul tragerii la sorti
1
Anton Fedushyn
Canada
British Columbia
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
18 ani
3
2
Kravchenko Ivan
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
16 ani
4
3
Margo Lisovenko
Canada
British Columbia
House of pool
17 ani
1
4
Horodetskyi Andrii
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
17 ani
16
5
Dzyna Illia
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
12 ani
11
6
Kesler Erik
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
12 ani
15
7
Babenko Ehor
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
11 ani
19
8
Skrynko Hlib
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
18 ani
2
9
Stazilov Bohdan
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
15 ani
5
10
Shaharuk Nazarii
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
15 ani
8
11
Pyndyk Mykhailo
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
16 ani
17
12
Yakovlieva Sofia
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
14 ani
18
13
Chernenko Kateryna
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
12 ani
21
14
Chernenko Feliks
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
13 ani
20
15
Schyruk Renata
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
17 ani
6
16
Shashyna Daria
Ukraine
Kropyvnytskyi
Snooker Kropyvnytskyi
16 ani
9
17
Pylypets Anatolii
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
12 ani
12
18
Khapun Oleg
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
12 ani
10
19
Sharban Yaroslav
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
17 ani
13
20
Plesko pavel
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
19 ani
14
21
Yakunin Arseniy
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
13 ani
7