Numarul de participanti: 16
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 29.5 ani
Incepatori: 0
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 34 ore
Cel mai indelungat meci: 138 minute
Sydorenko Petro 2 - 1 Tishchenko Gregory
Cel mai rapid meci: 43 minute
Cel mai indelungat frame: 57 minute
Sydorenko Petro 67 - 55 Tishchenko Gregory
Cel mai rapid frame: 13 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 236
Khmelevskyi Denys 2 - 1 Lagodzinschii Serghei
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 111
Yermolenko Oleksii 2 - 0 Khimich Vladyslav
Diferenta maximala de puncte in meci: 139
Sydorenko Petro 2 - 0 Khimich Vladyslav
Diferenta minimala de puncte in meci: 7
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 92
Sydorenko Petro 92 - 23 Khimich Vladyslav
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 36
Blakyta Roman 30 - 36 Lemeshev Serhii
Diferenta maximala de puncte in frame: 79
Sydorenko Petro 90 - 11 Lagodzinschii Matvei
Diferenta minimala de puncte in frame: 1
Voloshko Roman 64 - 65 Lemeshev Serhii
Blakyta Roman 65 - 66 Khmelevskyi Denys
Yermolenko Oleksii 64 - 63 Dobie Dmytro
Suma maxima de puncte in frame: 146
Al-Qarmalee Mohammed 55 - 91 Lagodzinschii Matvei
Suma minima de puncte in frame: 65
Numarul de meciuri jucate: 27
Meciuri cu joc decisiv: 12 (44%)
Meciuri jucate la zero: 15 (55%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 10 (37%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Yermolenko Oleksii
2 - 0
Khimich Vladyslav
(23-12 meciuri petrecute)
Sydorenko Petro
2 - 0
Lagodzinschii Matvei
(6-18 meciuri petrecute)
Blakyta Roman
2 - 0
Kulbako Andrii
(15-7 meciuri petrecute)
Blakyta Roman
2 - 1
Yermolenko Oleksii
(6-12 meciuri petrecute)
Lagodzinschii Matvei
2 - 0
Lagodzinschii Serghei
(15-3 meciuri petrecute)
Numarul de break-uri 20+: 36
Jucatori cu break-uri: 9 (56%)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Kyiv | 9 | 3622.4 | 402.4889 | 54 | 23 | 2.56 | Sydorenko Petro |
Vinnytsia region | 2 | 1173.6 | 586.8 | 56 | 12 | 6 | Khmelevskyi Denys |
Zaporozhye region | 2 | 584 | 292 | 0 | 0 | Lemeshev Serhii | |
Kyiv region | 1 | 561.6 | 561.6 | 36 | 1 | 1 | Blakyta Roman |
Iraq | 1 | 422.4 | 422.4 | 0 | 0 | Al-Qarmalee Mohammed | |
Dnipropetrovsk region | 1 | 319.2 | 319.2 | 0 | 0 | Kunytsia Maksym |