Numarul de participanti: 12
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 16 ani
Incepatori: 3
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 33 ore
Cel mai indelungat meci: 187 minute
Blakyta Roman 2 - 1 Levytskyi Andrii
Cel mai rapid meci: 34 minute
Cel mai indelungat frame: 78 minute
Blakyta Roman 46 - 39 Levytskyi Andrii
Cel mai rapid frame: 18 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 197
Baidala Kiril 2 - 1 Surzhykov Artem
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 108
Lialin Ihor 2 - 0 Tabachenko Matvii
Diferenta maximala de puncte in meci: 98
Dzyna Illia 0 - 2 Sydorenko Petro
Diferenta minimala de puncte in meci: 12
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 90
Baidala Kiril 90 - 5 Surzhykov Artem
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 44
Levytskyi Andrii 44 - 31 Surzhykov Artem
Diferenta maximala de puncte in frame: 85
Baidala Kiril 90 - 5 Surzhykov Artem
Diferenta minimala de puncte in frame: 1
Blakyta Roman 46 - 47 Levytskyi Andrii
Sydorenko Petro 44 - 45 Surzhykov Artem
Suma maxima de puncte in frame: 127
Blakyta Roman 59 - 68 Sydorenko Petro
Suma minima de puncte in frame: 54
Numarul de meciuri jucate: 21
Meciuri cu joc decisiv: 8 (38%)
Meciuri jucate la zero: 13 (61%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 5 (23%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Blakyta Roman
0 - 2
Sydorenko Petro
(12-26 meciuri petrecute)
Kravchenko Ivan
2 - 1
Dzyna Illia
(10-11 meciuri petrecute)
Blakyta Roman
2 - 1
Levytskyi Andrii
(10-9 meciuri petrecute)
Levytskyi Andrii
1 - 2
Surzhykov Artem
(1-5 meciuri petrecute)
Baidala Kiril
2 - 1
Surzhykov Artem
(2-1 meciuri petrecute)
Numarul de break-uri 20+: 14
Jucatori cu break-uri: 5 (41%)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Kyiv | 4 | 1995.3 | 498.825 | 25 | 6 | 1.5 | Sydorenko Petro |
Kirovohrad region | 3 | 1097.1 | 365.7 | 0 | 0 | Kravchenko Ivan | |
Lviv region | 1 | 950.4 | 950.4 | 50 | 4 | 4 | Baidala Kiril |
Kharkiv region | 1 | 759.6 | 759.6 | 29 | 1 | 1 | Surzhykov Artem |
Kyiv region | 1 | 621 | 621 | 23 | 3 | 3 | Blakyta Roman |
Zhytomyr region | 1 | 359.1 | 359.1 | 0 | 0 | Tabachenko Matvii | |
Dnipropetrovsk region | 1 | 344.7 | 344.7 | 0 | 0 | Kobets Valentyn |