Numarul de participanti: 21
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 34 ani
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 47 ore
Cel mai indelungat meci: 153 minute
Okhrimchuk Stepan 1 - 2 Ahadzhanov Chingiz
Cel mai rapid meci: 35 minute
Cel mai indelungat frame: 100 minute
Tymruk Oleksandr 1 - 0 Anokhin Gordii
Cel mai rapid frame: 9 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 250
Harlov Valentyn 1 - 2 Semko Yurii
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 77
Gelesh Roman 2 - 0 Ivasiv Andrew
Diferenta maximala de puncte in meci: 117
Baidala Kiril 2 - 0 Stolyarchuk Maksym
Diferenta minimala de puncte in meci: 1
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 101
Slyvka Oleg 37 - 101 Semko Yurii
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 1
Tymruk Oleksandr 1 - 0 Anokhin Gordii
Diferenta maximala de puncte in frame: 68
Baidala Kiril 85 - 17 Stolyarchuk Maksym
Diferenta minimala de puncte in frame: 1
Harlov Valentyn 78 - 77 Semko Yurii
Tymruk Oleksandr 1 - 0 Anokhin Gordii
Khrushch Yuriy 9 - 10 Ahadzhanov Chingiz
Suma maxima de puncte in frame: 159
Harlov Valentyn 64 - 95 Semko Yurii
Suma minima de puncte in frame: 1
Numarul de meciuri jucate: 34
Meciuri cu joc decisiv: 13 (38%)
Meciuri jucate la zero: 20 (58%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 12 (35%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Khachatryan Mikael
1 - 2
Semko Yurii
(5-8 meciuri petrecute)
Samsonov Vitaly
2 - 0
Baidala Kiril
(4-7 meciuri petrecute)
Semko Yurii
2 - 0
Ivasiv Andrew
(8-3 meciuri petrecute)
Samsonov Vitaly
2 - 0
Levitskij Vadim
(6-2 meciuri petrecute)
Ahadzhanov Chingiz
0 - 2
Harlov Valentyn
(3-4 meciuri petrecute)
Numarul de break-uri 20+: 14
Jucatori cu break-uri: 6 (28%)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Lviv region | 21 | 10873.225 | 517.7726 | 31 | 14 | 0.67 | Semko Yurii |