Numarul de participanti: 19
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 31 ani
Incepatori: 1
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 43 ore
Cel mai indelungat meci: 136 minute
Sydorenko Petro 2 - 1 Blakyta Roman
Cel mai rapid meci: 39 minute
Cel mai indelungat frame: 79 minute
Durbaк Andrii 44 - 53 Voloshko Roman
Cel mai rapid frame: 13 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 165
Khimich Vladyslav 1 - 2 Lagodzinschii Serghei
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 53
Durbaк Andrii 0 - 2 Voloshko Roman
Diferenta maximala de puncte in meci: 105
Sydorenko Petro 0 - 2 Petrunko George
Diferenta minimala de puncte in meci: 2
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 82
Baciu Pavel 82 - 25 Lagodzinschii Matvei
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 37
Blakyta Roman 37 - 14 Tishchenko Gregory
Diferenta maximala de puncte in frame: 57
Baciu Pavel 82 - 25 Lagodzinschii Matvei
Diferenta minimala de puncte in frame: 2
Sydorenko Petro 60 - 58 Blakyta Roman
Baciu Pavel 64 - 62 Radzivill Oleksandr
Yatsenko Vitaliy 52 - 50 Lagodzinschii Serghei
Yatsenko Vitaliy 49 - 47 Lagodzinschii Matvei
Suma maxima de puncte in frame: 128
Chisleacov Ilia 47 - 81 Lagodzinschii Matvei
Suma minima de puncte in frame: 51
Numarul de meciuri jucate: 33
Meciuri cu joc decisiv: 13 (39%)
Meciuri jucate la zero: 20 (60%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 14 (42%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Kamelkov Yevhen
2 - 1
Vaskovskyy Oleg
(23-23 meciuri petrecute)
Shulha Andrii
2 - 1
Petrunko George
(26-16 meciuri petrecute)
Sydorenko Petro
2 - 1
Blakyta Roman
(26-12 meciuri petrecute)
Sydorenko Petro
0 - 2
Petrunko George
(17-19 meciuri petrecute)
Shulha Andrii
2 - 1
Yatsenko Vitaliy
(18-14 meciuri petrecute)
Numarul de break-uri 20+: 24
Jucatori cu break-uri: 9 (47%)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Kyiv | 12 | 6279.45 | 523.2875 | 33 | 16 | 1.33 | Shulha Andrii |
Moldova | 2 | 1124.05 | 562.025 | 52 | 2 | 1 | Baciu Pavel |
Kyiv region | 2 | 779.9 | 389.95 | 31 | 3 | 1.5 | Vaskovskyy Oleg |
Dnipropetrovsk region | 1 | 583.4 | 583.4 | 31 | 3 | 3 | Radzivill Oleksandr |
Vinnytsia region | 1 | 337.25 | 337.25 | 0 | 0 | Khimich Vladyslav | |
Zaporozhye region | 1 | 323.95 | 323.95 | 0 | 0 | Tishchenko Gregory |
Arbitru | Meciuri arbitrate | Durata totala de arbitraj | Arbitru/break |
Kamelkov Yevhen | 0 | - | |
Shulga Andrey | 0 | - |