Numarul de participanti: 6
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 21 ani
Incepatori: 0
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 3 ore
Cel mai indelungat meci: 66 minute
Sinokop Anton 0 - 2 Chernetskyi Dmytro
Cel mai rapid meci: 7 minute
Cel mai indelungat frame: 37 minute
Sinokop Anton 37 - 56 Chernetskyi Dmytro
Cel mai rapid frame: 27 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 71
Sinokop Anton 1 - 0 Zolotukhina Oleksandra
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 56
Sinokop Anton 0 - 2 Chernetskyi Dmytro
Diferenta maximala de puncte in meci: 57
Sinokop Anton 1 - 0 Zolotukhina Oleksandra
Diferenta minimala de puncte in meci: 19
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 71
Sinokop Anton 71 - 14 Zolotukhina Oleksandra
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 56
Sinokop Anton 37 - 56 Chernetskyi Dmytro
Diferenta maximala de puncte in frame: 57
Sinokop Anton 71 - 14 Zolotukhina Oleksandra
Diferenta minimala de puncte in frame: 19
Sinokop Anton 37 - 56 Chernetskyi Dmytro
Suma maxima de puncte in frame: 95
Chernetskyi Dmytro 59 - 36 Kruk Oleksandr
Suma minima de puncte in frame: 85
Numarul de meciuri jucate: 18
Meciuri cu joc decisiv: 0 (0%)
Meciuri jucate la zero: 1 (5%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 2 (11%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Landyrieva Аnna
1 - 0
Samoilenko Polina
(11-20 meciuri petrecute)
Zolotukhina Oleksandra
1 - 0
Samoilenko Polina
(12-17 meciuri petrecute)
Landyrieva Аnna
0 - 1
Zolotukhina Oleksandra
(9-17 meciuri petrecute)
Kruk Oleksandr
1 - 0
Zolotukhina Oleksandra
(6-5 meciuri petrecute)
Sinokop Anton
0 - 2
Chernetskyi Dmytro
(8-2 meciuri petrecute)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Kirovohrad region | 5 | 1026.3 | 205.26 | 0 | 0 | Chernetskyi Dmytro | |
Lviv region | 1 | 261.6 | 261.6 | 0 | 0 | Sinokop Anton |