Numarul de participanti: 10
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 31.5 ani
Incepatori: 0
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 34 ore
Cel mai indelungat meci: 134 minute
Okhrimchuk Stepan 3 - 1 Ahadzhanov Chingiz
Cel mai rapid meci: 49 minute
Cel mai indelungat frame: 55 minute
Gudenko Mukola 44 - 32 Ahadzhanov Chingiz
Cel mai rapid frame: 6 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 242
Krivko Bogdan 3 - 2 Kozak Artem
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 42
Gudenko Mukola 3 - 0 Duliba Alexey
Diferenta maximala de puncte in meci: 86
Samsonov Vitaly 3 - 1 Kozak Artem
Diferenta minimala de puncte in meci: 2
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 74
Gudenko Mukola 32 - 74 Okhrimchuk Stepan
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 18
Okhrimchuk Stepan 17 - 18 Duliba Alexey
Diferenta maximala de puncte in frame: 47
Harlov Valentyn 63 - 16 Kozak Artem
Diferenta minimala de puncte in frame: 1
Okhrimchuk Stepan 17 - 18 Duliba Alexey
Gudenko Mukola 21 - 20 Duliba Alexey
Gudenko Mukola 21 - 20 Duliba Alexey
Suma maxima de puncte in frame: 132
Gudenko Mukola 67 - 65 Hlibchuk Ivan
Suma minima de puncte in frame: 35
Numarul de meciuri jucate: 23
Meciuri cu joc decisiv: 7 (30%)
Meciuri jucate la zero: 8 (34%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 8 (34%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Samsonov Vitaly
3 - 0
Baidala Kiril
(4-7 meciuri petrecute)
Gudenko Mukola
3 - 1
Ahadzhanov Chingiz
(9-2 meciuri petrecute)
Gudenko Mukola
1 - 3
Krivko Bogdan
(4-6 meciuri petrecute)
Krivko Bogdan
3 - 2
Kozak Artem
(8-0 meciuri petrecute)
Baidala Kiril
0 - 3
Krivko Bogdan
(3-5 meciuri petrecute)
Numarul de break-uri 20+: 12
Jucatori cu break-uri: 5 (50%)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Lviv region | 10 | 3331 | 333.1 | 23 | 12 | 1.2 | Krivko Bogdan |