Numarul de participanti: 19
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 33 ani
Incepatori: 1
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 80 ore
Cel mai indelungat meci: 906 minute
Gudenko Mukola 1 - 2 Delyatyns'kyy Stepan
Cel mai rapid meci: 59 minute
Cel mai indelungat frame: 832 minute
Gudenko Mukola 63 - 90 Delyatyns'kyy Stepan
Cel mai rapid frame: 21 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 231
Baidala Kiril 3 - 2 Delyatyns'kyy Stepan
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 53
Onyshchuk Sergiy 2 - 0 Soliar Maryan
Diferenta maximala de puncte in meci: 73
Baidala Kiril 2 - 0 Anokhin Gordii
Diferenta minimala de puncte in meci: 1
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 88
Onyshchuk Sergiy 37 - 88 Anokhin Gordii
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 35
Kozak Artem 35 - 11 Horbachov Oleh
Diferenta maximala de puncte in frame: 51
Onyshchuk Sergiy 37 - 88 Anokhin Gordii
Diferenta minimala de puncte in frame: 1
Samsonov Vitaly 58 - 59 Baidala Kiril
Suma maxima de puncte in frame: 151
Ivasiv Andrew 74 - 77 Anokhin Gordii
Suma minima de puncte in frame: 46
Numarul de meciuri jucate: 33
Meciuri cu joc decisiv: 17 (51%)
Meciuri jucate la zero: 16 (48%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 20 (60%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Ahadzhanov Chingiz
1 - 2
Kozak Artem
(7-7 meciuri petrecute)
Samsonov Vitaly
1 - 2
Baidala Kiril
(4-7 meciuri petrecute)
Gudenko Mukola
2 - 0
Ahadzhanov Chingiz
(9-2 meciuri petrecute)
Baidala Kiril
3 - 2
Delyatyns'kyy Stepan
(7-2 meciuri petrecute)
Gudenko Mukola
1 - 2
Delyatyns'kyy Stepan
(4-5 meciuri petrecute)
Numarul de break-uri 20+: 20
Jucatori cu break-uri: 11 (57%)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Lviv region | 19 | 9326.4 | 490.8632 | 38 | 20 | 1.05 | Baidala Kiril |