Numarul de participanti: 9
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 20 ani
Incepatori: 3
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 8 ore
Cel mai indelungat meci: 105 minute
Zolotukhina Oleksandra 1 - 2 Landyrieva Аnna
Cel mai rapid meci: 16 minute
Cel mai indelungat frame: 56 minute
Kruk Maria 68 - 82 Samoilenko Polina
Cel mai rapid frame: 16 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 133
Zolotukhina Oleksandra 1 - 2 Landyrieva Аnna
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 35
Rodina Eugenia 0 - 1 Gusarenko Oksana
Diferenta maximala de puncte in meci: 64
Kruk Maria 1 - 0 Vladimirova Alina
Diferenta minimala de puncte in meci: 2
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 103
Kruk Maria 103 - 39 Vladimirova Alina
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 35
Rodina Eugenia 14 - 35 Gusarenko Oksana
Diferenta maximala de puncte in frame: 64
Kruk Maria 103 - 39 Vladimirova Alina
Diferenta minimala de puncte in frame: 2
Kruk Maria 62 - 60 Landyrieva Аnna
Suma maxima de puncte in frame: 150
Kruk Maria 68 - 82 Samoilenko Polina
Suma minima de puncte in frame: 49
Numarul de meciuri jucate: 17
Meciuri cu joc decisiv: 1 (5%)
Meciuri jucate la zero: 0 (0%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 11 (64%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Samoilenko Polina
0 - 1
Landyrieva Аnna
(20-11 meciuri petrecute)
Zolotukhina Oleksandra
1 - 2
Landyrieva Аnna
(17-9 meciuri petrecute)
Margo Lisovenko
0 - 1
Zolotukhina Oleksandra
(13-4 meciuri petrecute)
Kruk Maria
1 - 0
Landyrieva Аnna
(2-7 meciuri petrecute)
Rodina Eugenia
0 - 1
Zolotukhina Oleksandra
(0-8 meciuri petrecute)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Kirovohrad region | 8 | 438.57 | 54.8213 | 0 | 0 | Landyrieva Аnna | |
Canada | 1 | 61.56 | 61.56 | 0 | 0 | Margo Lisovenko |
Arbitru | Meciuri arbitrate | Durata totala de arbitraj | Arbitru/break |
Taborovets Oleksii | 1 | 1 ore 45 minute | |
Lisovenko Hanna | 2 | 0 ore 53 minute |