Numarul de participanti: 5
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 34 ani
Incepatori: 0
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 15 ore
Cel mai indelungat meci: 197 minute
Dzyna Ihor 1 - 2 Samoilenko Oleh
Cel mai rapid meci: 53 minute
Cel mai indelungat frame: 84 minute
Dzyna Ihor 122 - 149 Samoilenko Oleh
Cel mai rapid frame: 17 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 280
Dzyna Ihor 1 - 2 Samoilenko Oleh
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 133
Chernetskyi Dmytro 2 - 0 Dzyna Ihor
Diferenta maximala de puncte in meci: 109
Chernetskyi Dmytro 3 - 0 Samoilenko Oleh
Diferenta minimala de puncte in meci: 3
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 149
Dzyna Ihor 122 - 149 Samoilenko Oleh
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 47
Skachko Yevhenii 47 - 29 Samoilenko Oleh
Diferenta maximala de puncte in frame: 54
Chernetskyi Dmytro 65 - 11 Dzyna Ihor
Diferenta minimala de puncte in frame: 4
Skachko Yevhenii 52 - 48 Taborovets Oleksii
Suma maxima de puncte in frame: 271
Dzyna Ihor 122 - 149 Samoilenko Oleh
Suma minima de puncte in frame: 76
Numarul de meciuri jucate: 11
Meciuri cu joc decisiv: 5 (45%)
Meciuri jucate la zero: 6 (54%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 4 (36%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Chernetskyi Dmytro
1 - 2
Taborovets Oleksii
(29-8 meciuri petrecute)
Skachko Yevhenii
2 - 1
Taborovets Oleksii
(12-11 meciuri petrecute)
Chernetskyi Dmytro
2 - 0
Skachko Yevhenii
(21-2 meciuri petrecute)
Chernetskyi Dmytro
2 - 0
Dzyna Ihor
(7-0 meciuri petrecute)
Taborovets Oleksii
0 - 2
Samoilenko Oleh
(4-1 meciuri petrecute)
Numarul de break-uri 20+: 2
Jucatori cu break-uri: 2 (40%)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Kirovohrad region | 5 | 962.75 | 192.55 | 20 | 2 | 0.4 | Chernetskyi Dmytro |
Arbitru | Meciuri arbitrate | Durata totala de arbitraj | Arbitru/break |
Taborovets Oleksii | 0 | - | |
Skachko Evhenii | 0 | - |