Кількість: 70
Наймолодший:
Найстарший:
Середній вік гравця: 33 років
Найдосвідченіші гравці:
Загальний ігровий час турніру: 261 годин
Найдовший матч: 337 хвилин
Шульга Андрій 2 - 3 Петраш Сергій
Найшвидший матч: 35 хвилин
Максимальна сума очок переможця матчу: 326
Хмелевський Денис 2 - 3 Karimberdi uulu
Мінімальна сума очок переможця матчу: 88
Лагодзинський Матвій 0 - 2 Пінчук Валентина
Максимальна різниця очок в матчі: 198
Кусень Михайло 2 - 0 Лагодзинський Матвій
Мінімальна різниця очок в матчі: 1
Максимальна сума очок переможця фрейму: 122
Кусень Михайло 6 - 122 Karimberdi uulu
Мінімальна сума очок переможця фрейму: 38
Серебряков Роман 18 - 38 Скачко Євгеній
Максимальна різниця очок у фреймі: 117
Ісаєнко Сергій 118 - 1 Крук Олександр
Мінімальна різниця очок у фреймі: 1
Камельков Євген 65 - 64 Федевич Віталій
Максимальна сума очок у фреймі: 179
Бучинський Андрій 95 - 84 Волошинов Данило
Мінімальна сума очок у фреймі: 51
Кількість зіграних матчей: 167
Контрові матчі: 41 (24%)
Сухі матчі: 120 (71%)
Поразки фаворитів (за жеребом): 47 (28%)
Камбеки (3+ фреймів підряд до перемоги): 0
Популярні протистояння
Васьковський Олег
2 - 0
Петрунько Георгій
(20-22 особисті зустрічі)
Яценко Віталій
1 - 3
Хіміч Владислав
(24-17 особисті зустрічі)
Хіміч Владислав
3 - 2
Васьковський Олег
(10-17 особисті зустрічі)
Хіміч Владислав
2 - 0
Короленко Костянтин
(9-5 особисті зустрічі)
Семко Юрій
2 - 0
Хачатрян Мікаель
(8-5 особисті зустрічі)
Кількість серій 20+: 194
Кількість серійних гравців: 38 (54%)
Регіон | Гравців | Сумарний рейтинг | Середній рейтинг на гравця | Максимальна серія | Кількість серій (20+) | Кількість серій на гравця | Найуспішніший гравець |
Київ | 19 | 44840 | 2360 | 65 | 71 | 3.74 | Ісаєнко Сергій |
Kyrgyz Republic | 4 | 17650 | 4412.5 | 91 | 41 | 10.25 | Karimberdi uulu |
Львівська область | 10 | 15056 | 1505.6 | 37 | 10 | 1 | Семко Юрій |
Кіровоградська область | 11 | 14541 | 1321.9091 | 24 | 2 | 0.18 | Томенко Юрій |
Донецька область | 6 | 12579 | 2096.5 | 36 | 8 | 1.33 | Макєєв Андрій |
Belarus | 2 | 10216 | 5108 | 67 | 25 | 12.5 | Melnychenok Sergey |
Moldova | 6 | 9772 | 1628.6667 | 47 | 11 | 1.83 | Chisleacov Ilia |
Вінницька область | 2 | 7504 | 3752 | 38 | 9 | 4.5 | Хіміч Владислав |
Дніпропетровська область | 3 | 6413 | 2137.6667 | 46 | 10 | 3.33 | Волик Владислав |
Київська область | 2 | 4418 | 2209 | 22 | 1 | 0.5 | Васьковський Олег |
Тернопільська область | 1 | 2520 | 2520 | 30 | 6 | 6 | Кусень Михайло |
Canada | 2 | 1694 | 847 | 0 | 0 | Margo Lisovenko | |
India | 1 | 1547 | 1547 | 0 | 0 | Kambadahalli Prajwal | |
Івано-Франківська область | 1 | 1183 | 1183 | 0 | 0 | Остражнов Андрій |
Суддя | Відпрацьовано матчей | Загальний час роботи | Суддя брейку |
Щербак Дмитро Степанович | 5 | 12 годин 33 хвилин | 65 |
Лісовенко Ганна Миколаївна | 5 | 9 годин 3 хвилин | 25 |
Ландирєва Анна | 4 | 7 годин 40 хвилин | 61 |
Крук Олександр Ярославович | 3 | 6 годин 48 хвилин | 43 |
Самойленко Поліна Олегівна | 3 | 6 годин 5 хвилин | 28 |
Таборовець Олексій Сергійович | 3 | 5 годин 23 хвилин | 27 |
Камельков Євген Ігорович | 2 | 4 годин 0 хвилин | 32 |
Золотухіна Олександра | 3 | 3 годин 43 хвилин | 31 |
Чернецький Дмитро Олександрович | 3 | 3 годин 43 хвилин | 31 |
Кусень Михайло Ігорович | 1 | 2 годин 45 хвилин | 37 |
Шульга Андрій Юрійович | 1 | 2 годин 31 хвилин | 49 |
Michaela Tabb | 2 | 1 годин 26 хвилин | 53 |