Broj: 112
Najmlađi igrač:
Najstariji igrač:
Prosječna dob igrača: 36 godine
Novaci: 14
Iskusni igrači:
vrijeme ukupno igrao na turniru: 377 sati
Najduži meč: 280 minuta
Gradinari Vladislav 2 - 3 Makieiev Andrew
Najbrži meč: 43 minuta
Najduži frame: 101 minuta
Lagodzinschii Serghei 42 - 76 Al-Qarmalee Mohammed
Najbrži frame : 11 minuta
Maksimalno ostvareno bodova od pobjednika meča: 285
Marholin Kiryl 3 - 1 Vaskovskyy Oleg
Minimalno ostvareno bodova od pobjednika meča: 85
Petkevicius Andrius 2 - 0 Struk Igor
Maksimalna razlika u bodovima u meču: 200
Isaienko Sergiy 4 - 0 Boiko Iulian
Minimalan razlika u bodovima u meču: 0
Maksimalan rezultat od pobjednika framea: 101
Marholin Kiryl 101 - 7 Evstaf`ev Kyrylo
Minimalan rezultat od pobjednika framea: 35
Kozak Andriy 33 - 35 Plugari Constantin
Maksimalna razlika u bodovima u frameu: 94
Marholin Kiryl 101 - 7 Evstaf`ev Kyrylo
Minimalan razlika u bodovima u frameu: 1
Al-Qarmalee Mohammed 43 - 44 Stolyarchuk Artem
Delyatyns'kyy Stepan 50 - 51 Fedevych Vitaliy
Stolyarchuk Maksym 51 - 50 Podolyak Bohdan
Maksimalan zbroj bodova ostavren u frameu: 151
Chisleacov Ilia 72 - 79 Ivaniv Vitaly
Minimalan zbroj bodova ostavren u frameu: 50
Odigrano mečeva: 223
Decideri: 57 (25%)
Whitewashevi: 149 (66%)
Izgubio favorit (prema ždrijebu): 50 (22%)
Comebacks (3+ framea u nizu za pobjedu): 1
Popularna natjecanja
Kamelkov Yevhen
2 - 0
Petrunko George
(13-14 h2h)
Isaienko Sergiy
4 - 0
Boiko Iulian
(11-14 h2h)
Scherbak Dmitry
2 - 0
Makarskiy Ivan
(12-4 h2h)
Margo Lisovenko
2 - 0
Samoilenko Polina
(8-5 h2h)
Shulha Andrii
1 - 3
Vishnevsky Vladislav
(5-4 h2h)
Broj breakova 20+: 242
Igrača s breakom: 52 (46%)
Država | Igrači | Ukupnirating | Prosječni rating za igrača | Najviši nreak | Broj breakova (20+) | Broj breakova po igraču | Najbolji igrač |
Lviv region | 37 | 93210 | 2519.1892 | 40 | 50 | 1.35 | Stolyarchuk Maksym |
Kyiv | 14 | 67544.2 | 4824.5857 | 76 | 90 | 6.43 | Isaienko Sergiy |
Moldova | 11 | 25450.2 | 2313.6545 | 28 | 8 | 0.73 | Ciobanu Andrei |
Ternopil region | 10 | 22840 | 2284 | 46 | 20 | 2 | Ostrovskyi Ruslan |
Lithuania | 4 | 15816.2 | 3954.05 | 67 | 17 | 4.25 | Schulte-Ebbert Vilius |
Kirovohrad region | 11 | 13840.8 | 1258.2545 | 20 | 1 | 0.09 | Serebriakov Roman |
Belarus | 2 | 12443.4 | 6221.7 | 62 | 30 | 15 | Marholin Kiryl |
Donetsk region | 4 | 8835.4 | 2208.85 | 31 | 3 | 0.75 | Makieiev Andrew |
Ivano-Frankivsk region | 5 | 7928.8 | 1585.76 | 22 | 2 | 0.4 | Ostrazhnov Andriy |
Kyiv region | 3 | 6316 | 2105.3333 | 22 | 2 | 0.67 | Vaskovskyy Oleg |
Dnipropetrovsk region | 2 | 6092 | 3046 | 37 | 8 | 4 | Kazakov Anton |
Canada | 2 | 3046.6 | 1523.3 | 23 | 2 | 1 | Margo Lisovenko |
Iraq | 1 | 2549.4 | 2549.4 | 22 | 3 | 3 | Al-Qarmalee Mohammed |
Russian Federation | 1 | 2513.4 | 2513.4 | 27 | 1 | 1 | Balishyan Arsen |
Transcarpathian region | 1 | 2391.6 | 2391.6 | 22 | 3 | 3 | Ibrahim Samir |
Vinnytsia region | 1 | 2372.6 | 2372.6 | 23 | 2 | 2 | Khimich Vladyslav |
Morocco | 1 | 1657.6 | 1657.6 | 0 | 0 | Mehdi Alani | |
Khmelnitsky region | 1 | 1500.8 | 1500.8 | 0 | 0 | Makarskiy Ivan | |
Kharkiv region | 1 | 1052.8 | 1052.8 | 0 | 0 | Volovelskaya Tatiana |
Sudac | Sudio mečeva | Sudio ukupno vremena | Sudac breaka |
Zotov Artem | 9 | 17 sati 39 minuta | 44 |
Lisovenko Hanna | 5 | 9 sati 5 minuta | 53 |
Kruk Oleksandr | 5 | 8 sati 18 minuta | 32 |
Landyreva Anna | 5 | 8 sati 16 minuta | 21 |
Samoilenko Polina | 4 | 7 sati 39 minuta | 25 |
Zhurba Oleksiy | 4 | 6 sati 35 minuta | 25 |
Zolotukhina Oleksandra | 4 | 5 sati 26 minuta | 20 |
Chernetskyi Dmytro | 2 | 3 sati 15 minuta | 22 |
Scherbak Dmitry | 2 | 2 sati 30 minuta | 76 |
Kamelkov Yevhen | 0 | - | |
Semko Yuriy | 0 | - | |
Bucharska Mariia | 0 | - |