×
Пошук гравця
Пошук по ПІБ або дню народження
Пошук по країні
Всі країни
Пошук по регіону
Всі регіони
Пошук по місту
Всі міста
×
Підтвердження
×
Інформація
×
Помилка
+380665675857 •
info@snookershot.com
Українська
Українська
Русский
English
Română
Lietuvių
Български
Беларуская
Hrvatski
Вхід
Вхід
Вхід
Забули пароль?
Зайти через Facebook
Зареєструватись
Snooker shot
Головна
Турніри
турніри
спаринги
Учасники
гравці
пари
судді
тренери
клуби
Статистика
чемпіони
серії
рейтинги
особисті зустрічі
спаринги
Головна
спаринги
турніри
спаринги
Минулі
Всі країни
Afghanistan
Albania
Algeria
Australia
Austria
Bahrain
Belarus
Belgium
Bosnia Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Canada
China
Croatia
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Egypt
England
Estonia
Europe
Finland
France
Georgia
Germany
Hong Kong
Hungary
India
internet
Iran
Iraq
Ireland
Isle of Man
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jersey
Kyrgyz Republic
Latvia
Lithuania
Lybia
Malaysia
Malta
Mauritius
Moldova
Mongolia
Morocco
Netherlands
New Zealand
Northern Ireland
Norway
Pakistan
Poland
Portugal
Qatar
Republic of South Africa
Romania
Russian Federation
Saudi Arabia
Scotland
Serbia
Slovakia
Spain
Sri Lanka
Sweden
Switzerland
Syria
Thailand
Turkey
Україна
невизначено
United Arab Emirates
Wales
WORLD
Всі міста
Всі клуби
Назва
Країна
Місто
Клуб
Старт
Стазілов Богдан
1 - 0 Кравченко Іван
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-02-01
Шагарюк Назарій 1 - 1 Городецький Андрій
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-02-01
Бойко Сергій
1 - 0 Зіміна Валентина
Україна
с.Крюківщина
IB клуб
2021-01-31
Васильєв Андрій
1 - 0 Сидоренко Віталій
Україна
Знам'янка
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ ЗНАМ'ЯНКА
2021-01-30
Крижановський Максим 1 - 2
Васильєв Андрій
Україна
Знам'янка
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ ЗНАМ'ЯНКА
2021-01-30
Бойко Сергій
2 - 0 Лагодзинський Сергій
Україна
с.Крюківщина
IB клуб
2021-01-30
Крижановський Максим
2 - 0 Лепетенко Данііл
Україна
Знам'янка
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ ЗНАМ'ЯНКА
2021-01-30
Бойко Сергій 0 - 1
Зіміна Валентина
Україна
с.Крюківщина
IB клуб
2021-01-30
Бойко Сергій
2 - 0 Лагодзинський Сергій
Україна
с.Крюківщина
IB клуб
2021-01-30
Короленко Костянтин 1 - 3
Куниця Максим
-
-
-
2021-01-29
Margo Lisovenko 0 - 1
Городецький Андрій
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-01-29
Білоус Маргарита 0 - 1
Шлєєв Ростислав
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-01-29
Короленко Костянтин
8 - 2 Куниця Максим
-
-
-
2021-01-29
Бойко Юліан
3 - 2 Ісаєнко Сергій
Україна
с.Крюківщина
IB клуб
2021-01-29
Яковлєва Софія 2 - 2 Щирук Рєната
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-01-29
Тарубаров Роман
3 - 0 Шлєєв Олександр
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-01-29
Шлєєв Ростислав
1 - 0 Шрамко Богдан
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-01-29
Дзина Ігор 1 - 3
Шашина Дар'я
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-01-29
Anton Fedushyn
3 - 2 Дзина Ілля
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-01-29
Кравченко Іван
3 - 0 Городецький Андрій
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-01-29
Виведені результати 1621-1640 з 7021.
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90