×
Pretraga po igraču
Pretraga prema imenu ili datumu rođenja
Pretraga prema državi
Sve države
Pretraga prema državi
Sve države
Pretraga prema gradovima
Svi gradovi
×
Potvrdite
×
Informacija
×
Greška
+380665675857 •
info@snookershot.com
Hrvatski
Українська
Русский
English
Română
Lietuvių
Български
Беларуская
Hrvatski
Logirajte se
Logirajte se
Logirajte se
Zaboravili ste lozinku?
POvežite se preko Facebooka
Registrirajte se
Snooker shot
Naslovnica
Turniri
turniri
sparing
Sudionici
igrači
parovi
suci
treneri
klubovi
Statistika
Pobjednici
breaks
plasmani
h2h
sparing
Naslovnica
sparing
turniri
sparing
Završeni turniri
Sve države
Afghanistan
Albania
Algeria
Australia
Austria
Bahrain
Belarus
Belgium
Bosnia Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Canada
China
Croatia
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Egypt
England
Estonia
Europe
Finland
France
Georgia
Germany
Hong Kong
Hungary
India
internet
Iran
Iraq
Ireland
Isle of Man
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jersey
Kyrgyz Republic
Latvia
Lithuania
Lybia
Malaysia
Malta
Mauritius
Moldova
Mongolia
Morocco
Netherlands
New Zealand
Northern Ireland
Norway
Pakistan
Poland
Portugal
Qatar
Republic of South Africa
Romania
Russian Federation
Saudi Arabia
Scotland
Serbia
Slovakia
Spain
Sri Lanka
Sweden
Switzerland
Syria
Thailand
Turkey
Ukraine
undefined
United Arab Emirates
Wales
WORLD
Svi gradovi
Svi klubovi
Naziv
Država
Grad
Klub
Početak
Tarubarov Roman
3 - 0 Shleev Oleksandr
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-29
Boiko Serhii 0 - 2
Zimina Valentyna
Ukraine
v.Kriukivshchyna
IB club
2021-01-29
Boiko Iulian 0 - 3
Isaienko Sergiy
Ukraine
v.Kriukivshchyna
IB club
2021-01-28
Dzyna Ihor 0 - 3
Tarubarov Roman
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-28
Shashyna Daria
3 - 1 Schyruk Renata
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-28
Dzyna Illia
3 - 2 Shaharuk Nazarii
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-28
Margo Lisovenko
3 - 0 Grygoriev Juriy
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-28
Skrynko Hlib
5 - 3 Kravchenko Ivan
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-28
Blakyta Roman 1 - 4
Lagodzinschii Matvei
-
-
-
2021-01-28
Blakyta Roman 0 - 4
Lagodzinschii Matvei
-
-
-
2021-01-28
Stazilov Bohdan 1 - 3
Horodetskyi Andrii
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-28
Anton Fedushyn
3 - 0 Schyruk Renata
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-27
Kravchenko Ivan 2 - 3
Shaharuk Nazarii
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-27
Skrynko Hlib 2 - 5
Margo Lisovenko
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-27
Boiko Iulian 2 - 3
Isaienko Sergiy
Ukraine
v.Kriukivshchyna
IB club
2021-01-27
Anton Fedushyn
3 - 2 Skrynko Hlib
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-26
Kravchenko Ivan
3 - 0 Shaharuk Nazarii
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-26
Tarubarov Roman
3 - 2 Grygoriev Juriy
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2021-01-26
Boiko Iulian
4 - 1 Koryagin Vadim
Ukraine
v.Kriukivshchyna
IB club
2021-01-25
Isaienko Sergiy
4 - 1 Lagodzinschii Matvei
Ukraine
v.Kriukivshchyna
IB club
2021-01-25
Prikažite 1641-1660 od 7021 rezultata.
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90