×
Пошук гравця
Пошук по ПІБ або дню народження
Пошук по країні
Всі країни
Пошук по регіону
Всі регіони
Пошук по місту
Всі міста
×
Підтвердження
×
Інформація
×
Помилка
+380665675857 •
info@snookershot.com
Українська
Українська
Русский
English
Română
Lietuvių
Български
Беларуская
Hrvatski
Вхід
Вхід
Вхід
Забули пароль?
Зайти через Facebook
Зареєструватись
Snooker shot
Головна
Турніри
турніри
спаринги
Учасники
гравці
пари
судді
тренери
клуби
Статистика
чемпіони
серії
рейтинги
особисті зустрічі
клуби
Головна
клуби
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
Профайл
Турніри (108)
Спаринги (900)
Гравці (94)
Назва
Країна
Місто
Клуб
Старт
Миргородський Микола 1 - 3
Шашин Сергій
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-06-06
Миргородський Микола
2 - 1 Холодов Віктор
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-06-05
Холодов Віктор
2 - 0 Миргородський Євгеній
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-06-05
Бажан Ігор 1 - 3
Медведенко Олексій
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-06-02
Кравченко Іван 0 - 2
Стазілов Богдан
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-29
Скринько Гліб 1 - 3
Margo Lisovenko
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-29
Щирук Рєната 1 - 2
Шагарюк Назарій
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-27
Шагарюк Назарій 1 - 2
Бабенко Єгор
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-27
Гравець не вибраний
3 - 2 Гравець не вибраний
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-26
Черненко Катерина 1 - 1 Черненко Фелікс
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-25
Дзина Ілля 0 - 2
Гандрабура Денис
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-23
Шагарюк Назарій 0 - 1
Margo Lisovenko
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-22
Кравченко Іван
2 - 0 Шагарюк Назарій
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-22
Дзина Ілля 1 - 2
Margo Lisovenko
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-21
Медведенко Олексій 2 - 3
Бажан Ігор
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-21
Гравець не вибраний 0 - 2
Гравець не вибраний
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-21
Миргородський Микола 0 - 2
Шлєєв Олександр
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-20
Медведенко Олексій
3 - 1 Бажан Ігор
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-20
Гравець не вибраний 1 - 2
Гравець не вибраний
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-19
Гузь Максим
2 - 0 Хапун Олег
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2021-05-19
Виведені результати 321-340 з 900.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20