×
Пошук гравця
Пошук по ПІБ або дню народження
Пошук по країні
Всі країни
Пошук по регіону
Всі регіони
Пошук по місту
Всі міста
×
Підтвердження
×
Інформація
×
Помилка
+380665675857 •
info@snookershot.com
Українська
Українська
Русский
English
Română
Lietuvių
Български
Беларуская
Hrvatski
Вхід
Вхід
Вхід
Забули пароль?
Зайти через Facebook
Зареєструватись
Snooker shot
Головна
Турніри
турніри
спаринги
Учасники
гравці
пари
судді
тренери
клуби
Статистика
чемпіони
серії
рейтинги
особисті зустрічі
клуби
Головна
клуби
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
Профайл
Турніри (108)
Спаринги (900)
Гравці (94)
Назва
Країна
Місто
Клуб
Старт
Бабенко Андрій 0 - 2
Яковлєва Софія
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-22
Шлєєв Олександр 0 - 2
Шлєєв Ростислав
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-22
Гандрабура Денис 0 - 1
Шашина Дар'я
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-19
Hanna Lisovenko
2 - 0 Нотич Денис
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-18
Городецький Андрій
1 - 0 Черненко Катерина
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-18
Загурська Варвара 0 - 1
Яковлєва Софія
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-16
Шлєєв Олександр 0 - 1
Гавриленко Микола
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-15
Гавриленко Микола 0 - 1
Шлєєв Олександр
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-15
Шлєєв Олександр 0 - 1
Гавриленко Микола
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-15
Шлєєв Олександр 1 - 2
Тарубаров Роман
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-15
Anton Fedushyn
2 - 0 Бабенко Єгор
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-10
Загурська Варвара 0 - 2
Margo Lisovenko
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-09
Дзина Ілля 1 - 1 Бабенко Єгор
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-08
Бабенко Андрій 0 - 2
Дзина Ілля
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-08
Шлєєв Олександр
2 - 1 Бут Олександр
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-07
Скринько Гліб 2 - 3
Григорьєв Юрій
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-05
Хапун Олег 0 - 1
Яковлєва Софія
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-05
Дзина Ілля
2 - 0 Шашина Дар'я
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-04
Яковлєва Софія 0 - 1
Дзина Ілля
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-04
Скринько Гліб
1 - 0 Стазілов Богдан
Україна
Кропивницький
АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ КРОПИВНИЦЬКИЙ
2020-12-02
Виведені результати 581-600 з 900.
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30