×
Žaidėjo paieška
Paieška pagal vardą ir pavardę arba gimimo datą
Ieškoti pagal šalį
Visos šalys
Paieška pagal regioną
Visi regionai
Paieška pagal miestą
Visi miestai
×
Patvirtinimas
×
Informacija
×
Klaida
+380665675857 •
info@snookershot.com
Lietuvių
Українська
Русский
English
Română
Lietuvių
Български
Беларуская
Hrvatski
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Pamiršote slaptažodi?
Prisijungti per Facebook
Užsiregistruoti
Snooker shot
Pagrindinis
Turnyrai
Turnyrai
Sparingai
Dalyviai
žaidėjai
poros
teisėjai
treneriai
klubai
Statistika
laimėtojai
sėrijos
reitingai
asmeniniai susitikimai
klubai
Pagrindinis
klubai
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
Profailas
Turnyrai (108)
Sparingai (900)
Žaidėjai (94)
Pavadinimas
Šalis
Miestas
Klubas
Startas
Margo Lisovenko 0 - 1
Stazilov Bohdan
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-12-02
Skrynko Hlib
2 - 1 Margo Lisovenko
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-12-01
Shaharuk Nazarii
2 - 1 Stazilov Bohdan
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-12-01
Yakunin Arseniy
2 - 0 Margo Lisovenko
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-26
Skrynko Hlib 0 - 2
Margo Lisovenko
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-26
Grygoriev Juriy 0 - 2
Skrynko Hlib
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-25
Shleev Oleksandr 1 - 2
Berkunov Bohdan
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-24
Chernenko Kateryna
2 - 0 Chernenko Feliks
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-23
Skrynko Hlib
2 - 0 Anton Fedushyn
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-21
Notych Denys 0 - 1
Babenko Andrii
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-19
Babenko Ehor
2 - 1 Shaharuk Nazarii
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-19
Anton Fedushyn 0 - 2
Skrynko Hlib
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-19
Stazilov Bohdan 0 - 2
Medvedenko Oleksii
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-16
Zahurs’ka Varvara
2 - 0 Horodetskyi Andrii
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-16
Berkunov Bohdan 1 - 2
Shleev Oleksandr
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-16
Skrynko Hlib
3 - 1 Grygoriev Juriy
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-14
Khapun Oleg 0 - 2
Shaharuk Nazarii
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-14
Kravchenko Ivan 0 - 2
Margo Lisovenko
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-14
Shaharuk Nazarii 0 - 2
Shleev Oleksandr
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-14
Shaharuk Nazarii
2 - 0 Yakovlieva Sofia
Ukraine
Kropyvnytskyi
SNOOKER ACADEMY KROPYVNYTSKYI
2020-11-14
Parodyti rezultatus 601-620 iš 900.
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40