Numarul de participanti: 8
Cel mai tanar:
Cel mai varstnic:
Varsta medie a jucatorului: 21 ani
Incepatori: 0
Cei mai experimentati:
Durata totala a turneului: 12 ore
Cel mai indelungat meci: 139 minute
Chernetskyi Dmytro 2 - 3 Samoilenko Polina
Cel mai rapid meci: 26 minute
Cel mai indelungat frame: 68 minute
Tuleneva Natalia 59 - 69 Landyrieva Аnna
Cel mai rapid frame: 19 minute
Numarul maximal de puncte al castigatorului in meci: 208
Chernetskyi Dmytro 2 - 3 Samoilenko Polina
Numarul minimal de puncte al castigatorului in meci: 37
Chernetskyi Dmytro 1 - 0 Tuleneva Natalia
Diferenta maximala de puncte in meci: 50
Chernetskyi Dmytro 2 - 3 Samoilenko Polina
Diferenta minimala de puncte in meci: 5
Numarul maximal de puncte al castigatorului in frame: 100
Tuleneva Natalia 60 - 100 Zolotukhina Oleksandra
Numarul minimal de puncte al castigatorului in frame: 37
Chernetskyi Dmytro 37 - 12 Tuleneva Natalia
Diferenta maximala de puncte in frame: 56
Chernetskyi Dmytro 82 - 26 Samoilenko Polina
Diferenta minimala de puncte in frame: 4
Chernetskyi Dmytro 59 - 55 Kruk Oleksandr
Suma maxima de puncte in frame: 160
Tuleneva Natalia 60 - 100 Zolotukhina Oleksandra
Suma minima de puncte in frame: 49
Numarul de meciuri jucate: 15
Meciuri cu joc decisiv: 2 (13%)
Meciuri jucate la zero: 1 (6%)
Infrangerea favoritilor (dupa tragerea la sorti): 7 (46%)
Comeback (3+ framuri pana la castig): 0
Concurenti principiali
Samoilenko Polina
2 - 1
Landyrieva Аnna
(20-11 meciuri petrecute)
Zolotukhina Oleksandra
0 - 1
Landyrieva Аnna
(17-9 meciuri petrecute)
Kryzhanovskyi Maksym
0 - 1
Kruk Oleksandr
(4-10 meciuri petrecute)
Evstaf`ev Kyrylo
0 - 1
Kruk Oleksandr
(5-9 meciuri petrecute)
Evstaf`ev Kyrylo
0 - 1
Kryzhanovskyi Maksym
(6-8 meciuri petrecute)
Regiune | Jucatori | Raiting total | Raiting per jucator in medie | Break maximal | Numarul de break-uri (20+) | Numarul de break-uri per jucator | Jucator cu cea mai buna performanta |
Kirovohrad region | 8 | 2064 | 258 | 0 | 0 | Samoilenko Polina |
Arbitru | Meciuri arbitrate | Durata totala de arbitraj | Arbitru/break |
Samoilenko Polina | 1 | 2 ore 19 minute | |
Chernetskyi Dmytro | 0 | - | |
Kruk Oleksandr | 0 | - | |
Zolotukhina Oleksandra | 0 | - |