Количество: 12
Най-млад:
Най-възрастен:
Средна възраст на играчите: 21 години
Начинаещи: 1
Най-опитни играчи:
Общо време за игра на турнира: 26 часове
Най-дълъг мач: 127 минути
Landyrieva Аnna 2 - 0 Tuleneva Natalia
Най-бърз мач: 49 минути
Максимална сума точки на победителя в мача: 192
Sinokop Anton 3 - 1 Chernetskyi Dmytro
Минимална сума точки на победителя в мача: 88
Kruk Oleksandr 0 - 2 Hanna Lisovenko
Максимална разлика в точките в мача: 120
Sinokop Anton 2 - 0 Evstaf`ev Kyrylo
Минимална разлика в точките в мача: 8
Максимална сума точки на победителя във фрейма: 101
Kruk Oleksandr 101 - 47 Kryzhanovskyi Maksym
Минимална сума точки на победителя във фрейма: 32
Kruk Oleksandr 22 - 32 Hanna Lisovenko
Максимална разлика в точките във фрейма: 69
Sinokop Anton 74 - 5 Evstaf`ev Kyrylo
Минимална разлика в точките във фрейма: 1
Margo Lisovenko 46 - 47 Hanna Lisovenko
Максимална сума точки във фрейма: 148
Kruk Oleksandr 101 - 47 Kryzhanovskyi Maksym
Минимална сума точки във фрейма: 54
Количество изиграни мачове: 21
Решаващи мачове: 4 (19%)
Сухи мачове: 16 (76%)
Поражения на фаворитите (по жребий): 4 (19%)
Камбеки (3+ фрейма поред до победа): 0
Популярни сблъсъци
Margo Lisovenko
2 - 1
Hanna Lisovenko
(16-5 лични срещи)
Margo Lisovenko
2 - 0
Landyrieva Аnna
(14-4 лични срещи)
Zolotukhina Oleksandra
0 - 2
Margo Lisovenko
(4-13 лични срещи)
Kruk Oleksandr
2 - 0
Kryzhanovskyi Maksym
(10-4 лични срещи)
Samoilenko Polina
2 - 1
Margo Lisovenko
(5-8 лични срещи)
Количество на сериите 20+: 2
Количество серийни играчи: 2 (16%)
Регион | Играчи | Сумарен рейтинг | Среден рейтинг на играча | Максимална серия | Количество серии (20+) | Количество серии на играча | Най-успешният играч |
Kirovohrad region | 9 | 2737.6 | 304.1778 | 22 | 1 | 0.11 | Chernetskyi Dmytro |
Canada | 2 | 732 | 366 | 0 | 0 | Margo Lisovenko | |
Lviv region | 1 | 656.8 | 656.8 | 22 | 1 | 1 | Sinokop Anton |
Съдия | Отработени мачове | Общо време на работа | Съдии брейкове |
Zolotukhina Oleksandra | 2 | 3 часове 5 минути | |
Lisovenko Hanna | 0 | - | |
Chernetskyi Dmytro | 0 | - | |
Kruk Oleksandr | 0 | - | |
Samoilenko Polina | 0 | - | |
Landyreva Anna | 0 | - |