skaičius: 12
Jauniausias:
Seniausias:
Vidutinis žaidėjų amžius: 21 metų
Pradedantieji: 1
Labiausiai patyre žaidėjai:
Bendra turnyro trukmė: 26 valandų
Ilgiausias mačas: 127 minučių
Landyrieva Аnna 2 - 0 Tuleneva Natalia
Trumpiausias mačas: 49 minučių
Ilgiausias freimas: 66 minučių
Landyrieva Аnna 73 - 37 Tuleneva Natalia
Trumpiausias freimas: 22 minučių
Didžiausia nugalėtojo taškų suma: 192
Sinokop Anton 3 - 1 Chernetskyi Dmytro
Mažiausia nugalėtojo taškų suma: 88
Kruk Oleksandr 0 - 2 Hanna Lisovenko
Didžiausias taškų skirtumas mače: 120
Sinokop Anton 2 - 0 Evstaf`ev Kyrylo
Mažiausias taškų skirtumas mače: 8
Didžiausia freimo laimėtojo taškų suma: 101
Kruk Oleksandr 101 - 47 Kryzhanovskyi Maksym
Mažiausia freimo laimėtojo taškų suma: 32
Kruk Oleksandr 22 - 32 Hanna Lisovenko
Didžiausias taškų skirtumas freime: 69
Sinokop Anton 74 - 5 Evstaf`ev Kyrylo
Mažiausias taškų skirtumas freime: 1
Margo Lisovenko 46 - 47 Hanna Lisovenko
Didžiausia taškų suma freime: 148
Kruk Oleksandr 101 - 47 Kryzhanovskyi Maksym
Mažiausia taškų suma freime: 54
Sužaistų mačų skaičius: 21
Mačai su kontromis: 4 (19%)
Mačai be pralaimėtų freimų: 16 (76%)
Stipresnio žaidėjo pralaimėjimas (pagal burtus): 4 (19%)
Sugryžimai į mačą (3+ freimų iš eilės iki pergalės): 0
Populiarūs susitikimai
Margo Lisovenko
2 - 1
Hanna Lisovenko
(16-5 asmeniniai susitikimai)
Margo Lisovenko
2 - 0
Landyrieva Аnna
(14-4 asmeniniai susitikimai)
Zolotukhina Oleksandra
0 - 2
Margo Lisovenko
(4-13 asmeniniai susitikimai)
Kruk Oleksandr
2 - 0
Kryzhanovskyi Maksym
(10-4 asmeniniai susitikimai)
Samoilenko Polina
2 - 1
Margo Lisovenko
(5-8 asmeniniai susitikimai)
Sėrijų skaičius 20+: 2
Sėrijinių žaidėjų skaičius: 2 (16%)
Regionas | Žaidėjų | Sumarinis reitingas | Vidutinis vieno žaidėjo reitingas | Didžiausia sėrija | Sėrijų skaičius (20+) | Sėrijų skaičius ant vieno žaidėjo | Sėkmingiausias žaidėjas |
Kirovohrad region | 9 | 2737.6 | 304.1778 | 22 | 1 | 0.11 | Chernetskyi Dmytro |
Canada | 2 | 732 | 366 | 0 | 0 | Margo Lisovenko | |
Lviv region | 1 | 656.8 | 656.8 | 22 | 1 | 1 | Sinokop Anton |
Teisėjas | Atidirbta mačų | Bendras darbo laikas | Sėrijos teisėjas |
Zolotukhina Oleksandra | 2 | 3 valandų 5 minučių | |
Lisovenko Hanna | 0 | - | |
Chernetskyi Dmytro | 0 | - | |
Kruk Oleksandr | 0 | - | |
Samoilenko Polina | 0 | - | |
Landyreva Anna | 0 | - |