skaičius: 35
Jauniausias:
Seniausias:
Vidutinis žaidėjų amžius: 39 metų
Pradedantieji: 1
Labiausiai patyre žaidėjai:
Bendra turnyro trukmė: 250 valandų
Ilgiausias mačas: 1020 minučių
Talov Yevhen 3 - 2 Kazakov Anton
Trumpiausias mačas: 8 minučių
Ilgiausias freimas: 135 minučių
Sturza Alexandru 22 - 51 KasyanovAlexander
Trumpiausias freimas: 22 minučių
Didžiausia nugalėtojo taškų suma: 83
Myronyuk Victor 2 - 0 Kondratenko Maksym
Mažiausia nugalėtojo taškų suma: 8
Basystyi Volodymyr 1 - 2 Serebriakov Roman
Didžiausias taškų skirtumas mače: 71
Kusen Mykhailo 3 - 0 Ivaniv Vitaly
Mažiausias taškų skirtumas mače: 2
Didžiausia freimo laimėtojo taškų suma: 83
Myronyuk Victor 83 - 51 Kondratenko Maksym
Mažiausia freimo laimėtojo taškų suma: 36
Scherbak Dmitry 36 - 21 Sturza Alexandru
Didžiausias taškų skirtumas freime: 71
Kusen Mykhailo 79 - 8 Ivaniv Vitaly
Mažiausias taškų skirtumas freime: 2
Scherbak Dmitry 58 - 60 KasyanovAlexander
Buchynskyi Andrew 45 - 47 Ivaniv Vitaly
Didžiausia taškų suma freime: 151
Lagodzinschii Serghei 79 - 72 Makarskiy Ivan
Mažiausia taškų suma freime: 57
Sužaistų mačų skaičius: 90
Mačai su kontromis: 35 (38%)
Mačai be pralaimėtų freimų: 49 (54%)
Stipresnio žaidėjo pralaimėjimas (pagal burtus): 38 (42%)
Sugryžimai į mačą (3+ freimų iš eilės iki pergalės): 2
Populiarūs susitikimai
Kamelkov Yevhen
1 - 2
Vaskovskyy Oleg
(23-23 asmeniniai susitikimai)
Makarskiy Ivan
2 - 3
Vaskovskyy Oleg
(8-14 asmeniniai susitikimai)
Scherbak Dmitry
2 - 1
Basystyi Volodymyr
(15-7 asmeniniai susitikimai)
Ostrazhnov Andriy
2 - 1
Kambadahalli Prajwal
(7-4 asmeniniai susitikimai)
Semko Yurii
0 - 2
Kusen Mykhailo
(5-3 asmeniniai susitikimai)
Sėrijų skaičius 20+: 103
Sėrijinių žaidėjų skaičius: 24 (68%)
Regionas | Žaidėjų | Sumarinis reitingas | Vidutinis vieno žaidėjo reitingas | Didžiausia sėrija | Sėrijų skaičius (20+) | Sėrijų skaičius ant vieno žaidėjo | Sėkmingiausias žaidėjas |
Kyiv | 8 | 11173 | 1396.625 | 46 | 22 | 2.75 | KasyanovAlexander |
Dnipropetrovsk region | 4 | 9846 | 2461.5 | 60 | 32 | 8 | Talov Yevhen |
Ternopil region | 3 | 5927 | 1975.6667 | 49 | 19 | 6.33 | Kusen Mykhailo |
Lviv region | 4 | 5597 | 1399.25 | 42 | 16 | 4 | Ivaniv Vitaly |
Moldova | 5 | 5419.5 | 1083.9 | 28 | 3 | 0.6 | Baciu Pavel |
Kirovohrad region | 3 | 2662.5 | 887.5 | 0 | 0 | Abramovych Serhii | |
Vinnytsia region | 2 | 2562 | 1281 | 51 | 5 | 2.5 | Khimich Vladyslav |
Donetsk region | 1 | 2062 | 2062 | 29 | 2 | 2 | Makieiev Andrew |
Kyiv region | 1 | 2011 | 2011 | 24 | 2 | 2 | Vaskovskyy Oleg |
Khmelnitsky region | 1 | 1530.5 | 1530.5 | 22 | 1 | 1 | Makarskiy Ivan |
Ivano-Frankivsk region | 1 | 1501.5 | 1501.5 | 0 | 0 | Ostrazhnov Andriy | |
India | 1 | 715.5 | 715.5 | 26 | 1 | 1 | Kambadahalli Prajwal |
Odesa region | 1 | 682.5 | 682.5 | 0 | 0 | Gerbutov Igor |
Teisėjas | Atidirbta mačų | Bendras darbo laikas | Sėrijos teisėjas |
Kamelkov Yevhen | 0 | - | |
Scherbak Dmitry | 0 | - | |
Shulga Andrey | 0 | - | |
Korynenko Ruslan | 0 | - | |
Makeev Andrey | 0 | - |